Zámečnické služby Nábytek


Nábytek

Nábytek z nerezu

Nerezová ocel je ušlechtilá a je symbolem elegance a stylu. Nábytek z nerezu vyniká vysokou pevností a odolností. Životnost takového nábytku je téměř neomezená.

Využití najde například v profesionální kuchyni - nerezové pracovní stoly, desky, regály a další nerezový nábytek. V restauracích, bufetu, bistru, grilu atd. Všude tam je nerezový nábytek nedocenitelný.

Kovový nábytek

Kovový nábytek má mnohostranné využití. V interiéru dokáže být nábytek z oceli velmi zajímavým moderním designovým prvkem. Postele nebo noční stolky jsou určené i pro náročné zákazníky, kteří preferují originalitu a jedinečnost.

Venkovní nábytek například do zahrady bývá velmi odolný a jeho předností je dlouhá životnost. Je většinou kombinovaný se dřevem, který eliminuje vodivost tepla. Díky tomu není ocelový nábytek v chladném počasí studený a v horku naopak nepálí.

Vyrobíme takový nábytek, aby se přesně hodil do prostředí, kam má být určen. Z barev je široká nabídka matných nebo lesklých odstínů RAL.

Dřevěný nábytek

Rádi byste si vybavili byt, dům či chatu, kvalitním dřevěným nábytkem? Vyrobíme vám nábytek na zakázku, který bude rozměrově, tvarově i designově vhodný právě pro Vaše potřeby.

Kolekce dřevěného nábytku zahrnuje zejména kredence, jídelní stoly, židle, komody, postele skříně, noční stolky, knihovny, ale také dětský nábytek apod. Dřevěný nábytek vyrábíme na míru dle Vašich požadavků.