Zámečnické služby Schodiště


Schodiště

Ocelové schodiště - exteriér

V současné době si ocelová schodiště získávají stále větší oblibu. Využívají se jako hlavní vstup do domu, požární únikové schodiště, nebo například zahradní a terasové schody. Jedná se o venkovní schodiště a tak je kladen vysoký důraz především na funkčnost a dlouhou životnost. Schodiště od nás bez poškození odolávají povětrnostním vlivům, nekloužou a vydrží zvýšenou zátěž.

Nabízíme standardní schodiště, dále schodiště bočnicová nebo schodiště vřetenová. Lze volit různé typy schodišťových stupňů a rovněž jsou volitelné typy zábradlí.

Zhotovíme vlastní návrhy ocelového schodiště, nebo vyrobíme dle dodaného projektu.

Povrchová úprava ocelového schodiště - zinek, lak, metalizace.

Tvary ocelových schodišť - přímé, lomené, spirálové, točité, vřetenové.

Ocelové schodiště – interiér

Ocelové schodiště umí ozdobit každou netradiční a originální architekturu. Vyrábíme a nabízíme moderní kvalitní vnitřní schody, které se vyznačují elegancí, kvalitou a moderním designem. Ocelové schody jsou vhodné do všech typů obytných prostor.

Vyrábíme:

  • boční schodiště
  • lomená schodiště
  • spirálová schodiště
  • vřetenová schodiště

Zhotovíme vlastní návrhy ocelového schodiště, nebo vyrobíme dle dodaného projektu.

Povrchová úprava ocelového schodiště - zinek, lak, metalizace.

Interiérové schodiště nerez/dřevo

Schodiště ze zpracované nerezové oceli se používá do luxusních interiérů jako dominanta vstupních prostor. Nerezové schody se většinou kombinují s dalšími materiály jako je tvrdé či exotické dřevo nebo sklo, umělý kámen, mramor. Schody pak působí velmi vzdušným dojmem. Ke schodům lze vyrobit také nerezové zábradlí.

Největší výhodou těchto schodů je, že nejsou potřebné velké stavební přípravy a to hlavně u přestaveb a vestaveb, ale i u nové výstavby. Nášlapy u těchto schodů jsou elegantním způsobem upevněny přímo ke zdi a jednotlivé nášlapy jsou k sobě upevněny přes nerezové trubky nebo nerezové profily.

Schodiště ze skla

Nejluxusnější možnou variantou schodiště je bezesporu schodiště kompletně ze skla. Skleněné schodiště a pochozí skla tvoří výjimečný, nevšední a osobitý prvek do Vašeho interiéru.

Schodnice lze upevnit na kovové nebo dřevěné nosné konstrukce. U skla je důležitá souhra dalších použitých materiálů a povrchových úprav, aby skleněné schody nepůsobily nevhodně. Nejčastěji se vyrábí v kombinaci s nerezovou či ocelovou konstrukcí s barevným nástřikem, ale je možné použít i další materiál jako je dřevo.