Zámečnické služby Skleněné konstrukce


Skleněné konstrukce

Skleněné stěny

Realizujeme celoskleněné dělící příčky a stěny jak pro administrativní provozy, tak pro dodatečné oddělení prostorů v bytové výstavbě. Vyrábíme a dodáváme veškeré typy skleněných dveří a stěn. Skleněné dveře a stěny mohou být z čirého nebo barevného skla, dokážeme také do skleněných ploch zajistit vypískování loga či různých ornamentů na přání.

Skleněné stěny dodáváme se souvisejícími nosnými konstrukcemi a kotvícími prvky GEZE , DORMA , BARTOSINI, včetně značkového kování Dorma. Samozřejmá je odborná montáž u zákazníka.

Skleněné dveře

Se skleněnými dveřmi vytvoříte jedinečný a originální design vašeho interiéru. Hodí se do moderních prostorů, kam přinesou světlo a navíc prostory opticky rozšíří.

Skleněné dveře vyrábíme z čirého skla float 8mm, ze skla mléčného, kouřového, zeleného, modrého a ornamentního, ale splníme i vaše individuální požadavky. Skleněné dveře dodáváme z kaleného bezpečnostního skla tl. 8-12 mm v čirém, barevném nebo satinovaném provedení. Sklo je bezpečnostní a nehrozí jeho rozbití normálním způsobem.  Jako doplněk nabízíme pískování ornamentů či log dle Vašich představ a přání.

Skleněné zábradlí

Celoskleněná zábradlí jsou vysoce moderním a bezpečnostním prvkem výjimečných interiérů a exteriérů. Lze využít jako funkční moderní a bezpečnostní prvek pro schodiště, terasy, balkóny, francouzská okna a interiéry a exteriéry budov. Naše zámečnictví nabízí skleněná zábradlí včetně zaměření, návrhu a montáže.